Odontologas Klaipėda

Tiek maži tiek dideli, tiek suagę tiek vaikai susiduria su tomis pačiomis dantų ir dantenų problemomis. Mes esame tam kad jiems padėti visada: Ir ekstra ir standartiniais ir nestandartiniais atvejais. Mus visada galite rasti tiesiog Klaipėdoje.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Kokiais etapais dirbame

Principai išties labai paprasti. Darbus pradedame nuo pačio ryto todel priimsime net pačius nekantriausius ir skubančiausius pacientus. Turime didelę stovėjimo aikštelę kurioje be problemų galėsite pasistatyti savo automobilį. Toliau dar turime ir poilsio kabinetuką kuriame galėsite pailsėti prieš prasidedant procedūrai.

Procedūros pas mus visda įvyksta labai greitai ir sklandžiai. Turime profesionalia techniką kuri dirba be jokių mūsų aprobojimų ar suvaržimu. Odontolgas taip pat su didele patirtimi tiek teorine tiek technine tiek technologine. Todėl be jokio galvos skausmo gali apsiimti bet kokio sudėtingumo paskirtomis klientų užduotimis

Po procedūru visi pacientai būna labai patenktini, taip pat duodame nemokamai pasėdėti ir atsipalaidavimo kambariuke. Ten galėsie pasedėti, atgauti jėgas ar nuraminti šoką po procedūros ar net numigti pusvalandukui ar dviem. Jokiu problemų tai nesukelia kadangi vietos turime tikrai nemažai ir tikrai pakankamai, kad sutalpintume visus atėjusiuos ir dar ateinančius pacientus.

Ka papildomai pasiūlome?

Na prašom apsišvalgykit ka čia dar glaime pasiūlyti

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Laiku ir vietoje

Procedūras visada atliekame laiku ir vietoje. Neatideliojam papildomų procedurų laiko o viską stengiamės atlikti per viena darbo dieną.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Garantija

Kaip garantija plombuotiems dantis suteikiam 2 mėnesius. Jei per 2 mėnesius plombos krenta vėl kreipiatės į mus, o mes pilnai šį reikala patverkome.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Konsultavimas

Po procedūrų pakonsultuosime ka reiktų padaryti papildomai ir kaip išsaugoti procedurų rezultatus kuo ilgesnį laiką, kad tai suteiktu jums kuo didesnė neapsakomą džiaugsmą.

Reikia daugiau informacijos?

Susisiekite: