Odontologas Vilniuje

Apžiūrėsim jūsų dantenas, apsitarsim ka reiktų su jomis daryti: ar valyti ar balinti ar higienos daugiau palaikyti. Viskas prie gero noro yra išsprendžiama o kas ne - Tas su dideliais pinigais ir dideliu biudžetu tikrai be problemų.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Procedūrų principai

Procedūros prasideda nuo jūsų skambučio ir pasiskundimo kas jums skauda ir kas jums atrodo negražu ar nesimpatiška. Mes tada savo laiku jau pakviečiam jus apsilankymui. Atvykstat apsižiūrim kas ištikro negerai ir jau mes tada patariam ir konsultuojam dabartinę situaciją. Viska apsitarūs pradedam darbuotis.

Darbai vyksta kaip įprastai. Turim daug nemalonių bet labai naudingu įrenginių, tokių kaip: dantų gražtas, dantų valymo oksidinis purškiklis, dantenų apžiūros įtaisai, plombavimo skalpelis, dnatų traukimo replės ir taip toliau. Viskas pas mus išties modernu, galim pilnai suteikti beveik visas jums reikalingas procedūras.

Sekantis žingsnis tai priejimas prie darbų. Apžirim jūsų burnos gleivinę, nusitaikom kur geriausia būtų pragrežti skilutę. Išgrežę nemaža skyle galim jau ieskoti ir panašaus dydžio plombos. Geriausios plombos žinoma tik su sidabro dulkėmis. Dulkės neleidžia patekti daugiau bakterjų į jūsų dantuko ertmę ir apsaugo jo gilumą nuo ateities nesklandžių bakterijų puolimų.

Ka mes dar pasiūlytume?

Apsižiūrėkit šiek tie kžemiau ir pamatysit tai ko jums reikia.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Pakonsultavimas visais atvėjais

Užėjus visada maloniai jus sutiksim ir pakonsultuosim: kas - kur - kipa ir iškur. Nuo to ir prasidės mūsų tolimesnis bendradarbiavimas.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Pagalbos ranka

Beabejonės visada stengsimės laiku ir vietoje ištiesti jums pagalbos ranką. Ši ranka ne paprasta, o tiko profesionalo dantisto ranka.

elektrikas vilniuje - elektriko paslaugos vilniuje

Pasišnekėsim

Po viso ko visda palaikysime glaudų bendravimą ir bendradarbiavimą tarp mūsų pacientų. Tam kad jie jaustisu saugūs ir mylimi.

Liko klausimų?

Susisiekit: